[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

IBM Power Systems

Dünyanın 1 numaralı ve 2 numaralı süper bilgisayarlarının temeli POWER9 teknolojisinden güç alıyor.
 

Hızlandırılmış sunucular: tümleşik GPU'lar
IBM Power System™ Accelerated Compute Server (AC922), modern HPC, analitik ve yapay zeka için eşsiz performans sağlar. Kuruluşlar artık kapsamlı öğrenme çerçeveleri ve hızlandırılmış veritabanları gibi veri yoğunluklu iş yüklerini güvenle devreye alabilir. AC922, BT'nin gerektirdiği güvenilirlikle, veri uzmanlarının hedeflediği son teknoloji yapay zeka inovasyonunu sağlar. Bu, kurumsal yapay zeka için yeniden tasarlanmış bir BT altyapısıdır.
 
Kurumsal sunucular: yüksek düzeyde güvenli ve otomatik
IBM Power Systems™ kurumsal sunucuları, işte büyümeyi sağlarken artırılmış güvenlik, yüksek düzeyde kullanılabilirlik, hızlı ölçeklenebilirlik ve kolaylaştırılmış bakım ve yönetimle bulut etkinleştirmesiyle günümüzün büyük veri iş yükleri gereksinimlerini karşılar.
 
IBM Power System E950 - 4 yuvalı kompakt bir sistemde ışık hızında kurumsal donanım performansı, olağanüstü çeviklik ve sektörde lider güvenilirlik özelliklerinden yararlanın. Power E950, büyüyen orta ölçekli işletmeler için ve bir birim sunucusu olarak ya da büyük kuruluş için veri merkezi yapı bloğu olarak ideal bir platformdur.
IBM Power System E980 - En zorlu AIX®, IBM i ve Linux uygulamalarınız için bulut devreye alımları ile veri merkezlerinizde olağanüstü ölçeklenebilirlik, güvenlik, performans ve kullanılabilirlik elde edin. Büyük bir kurumsal sunucu olan E980'in esnekliği, kanıtlanmış güvenilirliğiyle bir bulut altyapısı geliştirilmesine yardımcı olur.
Hyperconverged Systems: basitlik performansı karşılıyor
Nutanix destekli IBM Hyperconverged Systems, tek bir denetim panosu aracılığıyla iş açısından kritik önem taşıyan tüm uygulamalarınız için bilişim, depolama ve ağ sistemlerini yöneterek kurumsal bulutun devreye alınmasını kolaylaştırır.
Yatay ölçeklenebilir sunucular: ileri yönde esnek altyapı
İş gereksinimlerinizi karşılamak için doğru yatay ölçeklenebilir bulut seçeneğini devreye almak için yerleşik PowerVM® sanallaştırma ile bulut hazır sunucular. x86 seçeneklerine göre 2 kata kadar daha iyi fiyat/performans dengesi elde edin.