[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

Lenovo ThinkSystem, System X ve ThinkServer

ThinkSystem SR950 - Eşsiz, modüler 4U/8P ThinkSystem SR950, en önemli iş yüklerini ve zorlu uygulamaları çalıştıran geniş bellek ve depolama kapasitesine sahip esnek, ölçeklenebilir bir sistemdir.
 
ThinkSystem SR850 - Veritabanları ve sanallaştırma gibi yüksek hızlı iş yükleri için tasarlanmış, yüksek bellek ve depolama kapasitesine sahip, hızlı ve yüksek güvenilirliğe sahip 2-4 işlemcili bir sistemdir.
 
ThinkSystem SR670 - Düşük toplam sahip olma maliyetini korurken Yapay Zeka ve yüksek performanslı bilgi işlem iş yükleri için optimum performans sunar. 2U başına en fazla dört büyük veya 8 küçük GPU’ya izin verir. Makine Öğrenmesi, Derin Öğrenme ve Çıkarım gibi yoğun iş yükü gereksinimleri için uygundur.
 
ThinkSystem SR650 - esnek depolama ve G/Ç ve iş açısından kritik iş yükleri için endüstri # 1 güvenilirliği ile hız ve genişleme için tasarlanmış 2U raf sunucusudur. Veri analitiği, hibrit bulut, hiper birleşik altyapı, video izleme, yüksek performanslı bilgi işlem ve çok daha fazlası için destek sağlar.
 
ThinkSystem SR630 - Çok yönlü, son derece güvenilir 1U ThinkSystem SR630 raf tipi sunucu, BT altyapısından ve HPC'den bulut ve hiper birleşik olarak birçok veri merkezi iş yükünü işlemek için tasarlanmıştır.
 
ThinkSystem SR590 - Bütçe dostu 2U raf tipi sunucu, yüksek kullanılabilirlik, yüksek güvenilirlik, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay yönetim ve hızlı servis sunar.

ThinkSystem SR570 - Bütçe dostu 1U raf tipi sunucu, yüksek kullanılabilirlik, yüksek güvenilirlik, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay yönetim ve hızlı servis sunar.