[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

Veeam

Günümüzde kuruluşlar verilerin büyük bir hızla büyümesinin doğurduğu sorunlarla yüzleşiyor ve verilerin yönetimi için birden çok yedekleme ve veri koruma çözümü kullanıyorlar. Yine de verilerinin yedeklendiği ve korunduğu konusunda kendilerini tam olarak güvende hissetmiyorlar.
İş ortaklarımızın yedekleme cihazı çözümleriyle birlikte kullanıldığında Veeam® daha hızlı yedekleme performansı, geliştirilmiş RTO ve RPO'lar, maliyet tasarrufları, kullanım kolaylığı ve daha güçlü güvenlik gibi avantajlar sunan, sektörün en iyi ikincil depolama ve Kesintisiz Çalışırlık yazılımı kombinasyonunu sağlar.
 
Veeam Availability Suite
Tek bir yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut olmak üzere TÜM iş yükleri için Kesintisiz Erişilebilirlik sunuyor. Veeam, büyüyen kuruluşların günümüz hizmet düzeyi ve veri merkezi Kesintisiz Erişilebilirlik hedeflerini karşılamalarına yardımcı olur. Veeam Availability Suite; tüm iş yüklerinin bütüncül şekilde kapsanması için Veeam Backup & Replication™'ın güçlü veri koruma özellikleri ile Veeam ONE™'ın gelişmiş izleme ve raporlama yeteneklerini sağlayan üstün çözümdür.
 
Veeam Backup & Replication
Sanal, fiziksel ve bulut tabanlı TÜM iş yükleriniz için Erişilebilirlik sunar. Tek bir yönetim konsolundan tüm uygulama ve verileriniz için hızlı, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyon işlemlerini yöneterek geleneksel
yedekleme çözümlerinden tamamen kurtulabilirsiniz.