[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

IBM Storage

IBM Flash Storage

Modern yüksek performanslı uygulama gereksinimlerini karşılamak için tasarlandı. Her üründe ultra düşük gecikme süresi, maliyet etkinliği, işletme verimliliği ve kritik görev güvenilirliği bulunur.

IBM FlashSystem V9000 - Kurumsal tümü flash depolama olanağı, altyapınız genelinde uygulamaları hızlandırır. FlashSystemV9000, büyük ölçekli gereksinimleri karşılamak için 2 PB'nin üzerine kadar ölçeklenebilir.

IBM Storwize V7000F - Tümü flash depolama olanağı, yönetimi basitleştirmek, maliyetleri azaltmak ve üstün performans ve yüksek düzeyde kullanılabilirlik sağlamak için iş yüklerini tek bir sistemde birleştirir.

IBM Storwize V5030F - Daha küçük yapılandırmalara yönelik tümü flash depolama sistemidir. Üstün performans ve gelişmiş işlevler sayesinde başlangıç düzeyinde ve orta ölçekli iş yükü zorluklarını aşmanızı sağlar.
 

Hybrid Storage

En sık kullanılan verileri, hybrid storage üzerindeki en yüksek hızlı cihazlara taşıyarak istediğiniz zaman ve yerde performans artışı sağlayabilirsiniz.

IBM System Storage DS8880 - Rakip sistemlere göre, 7 gün 24 saat kullanılabilirlik, benzersiz anabilgisayar bütünleştirmesi ve daha iyi performans sunar. Benzersiz hibrit depolama seçenekleri, IBM'in Yüksek Performanslı Flash Kasa teknolojisini içerir.

IBM Storwize ürün ailesi - Pazardaki en yüksek değer, performans ve sanallaştırma olanaklarını sağlar. IBM Spectrum Virtualize™ yazılımıyla oluşturulan Storwize ürün ailesi, orta ölçekli iş yüklerine yönelik Storwize V7000 kurumsal çözümleri ve V5000 modelleri için hibrit depolama seçenekleri sunar.
 

Tape Storage

Diğer medyalardan çok daha düşük bir maliyetle, ölçeklenebilir, dayanıklı, güvenli ve enerji açısından verimli depolama alanına sahip olmanızı sağlar.

SAN (Depolama Alanı Ağları)

Veri akışınız yalnızca ağ bağlanırlığınızın izin verdiği kadar hızlıdır. Daha fazla veri taşımak için ağların ölçeklenmesi gerekir. IBM SAN çözümleri; sanallaştırma, hibrit çoklu bulut ve büyük veri gereksinimlerini destekler.
IBM Storage Networking SAN b tipi ürün ailesi - Gen 5 ve Gen 6 Fiber Kanal anahtarları, yönelticiler ve uzantı aygıtları. Küçük bir başlangıç yapıp ağ depolamasına onbinlerce uygulamayı bağlayarak binlerce aygıta kadar ölçeklendirebilirsiniz.
IBM Storage Networking için Cisco MDS 9000 Ürün Ailesi - Uygun fiyatla yüksek performans ve ölçeklenebilirlik. Kurumsal SAN yönelticilerinden, orta ölçekli SAN anahtarları ve bulut ölçeğinde uygulamalar için giriş düzeyinde SAN ürünü arasından seçim yapın.