[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

Lenovo Storage

ThinkSystem DM Series All-Flash Array
Bu all-flash storage üzerinde 40Gb Ethernet (GbE), 32GB-b Fiber Channel ve fiber üzerinden NVMe bağlantılar bulunmaktadır. Böylece gecikmeyi en aza indirerek performansı en üst seviyeye çıkarır. 11x oranında daha az enerji tüketimi ve 5:1 data azaltma oranı ile kapasite alanı kazanın.
ThinkSystem DM Series Hybrid Flash
Yüksek performans sağlayarak, çok çeşitli birleşik iş yüklerini destekleyerek ve performans ve kapasiteyi sorunsuz şekilde ölçeklendirerek büyüme ve karmaşıklığı yönetme görevini basitleştirir. İki node 12 array ile 28PB (SAN) ya da 57PB (NAS) kadar büyüyebilmektedir.
ThinkSystem DE Series All-Flash Array
Orta ve büyük ölçekli işletmeler için yüksek performans, basitlik, kapasite, güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlamak üzere tasarlanmış, ölçeklenebilir, tümü flash orta sınıf depolama sistemleridir.
ThinkSystem DE6000F, çok çeşitli bağlantı seçenekleri ve gelişmiş veri yönetimi özellikleri ile performans optimize edilmiş bir sistemde kurumsal sınıf depolama yönetimi yetenekleri sunar.
Lenovo ThinkSystem DE4000F, orta ve büyük ölçekli işletmeler için performans, basitlik, kapasite, güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlamak için tasarlanmış, ölçeklenebilir, tümü flash giriş düzeyinde bir depolama sistemidir.

SAN (Depolama Alanı Ağları)
Lenovo ThinkSystem DB610S 32Gb FC SAN Switch - Pazar lideri 32 Gb Gen 6 Fiber Kanal teknolojisi sunarak ve büyüyen flash tabanlı depolama ortamlarının taleplerini karşılamak için esneklik, basitlik ve işletme sınıfı işlevsellik bir araya getirerek olağanüstü fiyat / performans değeri sunar. DB610S FC SAN Switch 4/8/16/32 Gbps hızları destekleyen 24x SFP + portları sunar.
Lenovo ThinkSystem DB620S 32Gb FC SAN Switch - 4/8/10/16/32 Gbps hızları destekleyen 48x SFP + portları ve 128 Gbps (4x 32 Gbps) veya 4x 4/8/16/32 Gbps hızları destekleyen 4x QSFP + portları sunar.
Lenovo ThinkSystem DB400D and DB800D 32Gb FC SAN Directors - Maksimum esneklik ve güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanan Lenovo FC SAN Yöneticileri, büyük ölçekli kurumsal altyapılar için büyümeye uyum sağlamak amacıyla artan ölçeklenebilirlik için modüler yapı bloklarına sahip pazar lideri 32 Gb Gen 6 Fiber Kanal teknolojisi sunar. Lenovo FC SAN Yöneticileri, 256x'a kadar (DB400D) veya 512x'e (DB800D) kadar bağlantı noktası sunmaktadır.