[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

03

Eki

}

Yeni Nesil Firewall

FortiGate

Fortinet'in öncü ağ güvenliği platformu olan FortiGate, kapsamlı güvenlik ve ağ oluşturma işlevleri sağlayan fiziksel, sanal makinelerden ve bulut çözümlerinden oluşmaktadır. Küçük işletmelere yönelik ürünlerden, büyük ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve servis sağlayıcılara yönelik ürünlere uzanan güvenlik çözümleri içerir. Fortinet, karmaşık siber tehditlere karşı üstün koruma sağlamak üzere en yenilikçi ve yüksek performanslı FortiGate yeni nesil ağ güvenliği platformlarını sunar.

Gartner, yakın zamanda kurumsal trafiğin %80 'inin şifreleneceğini ve kurumsal işletmeleri hedefleyen saldırıların %50'sinin şifrelenmiş trafiğe gizleneceğini tahmin ediyor. FortiGate Yeni Nesil Firewall Çözümleri, endüstri lideri FortiGuard Labaratuvarları tehdit algılama çözümünü, FortiOS işletim sistemi ve amaca yönelik olarak tasarlanmış işlemcilerini bir araya getirerek üst düzey güvenlik, derinlemesine görünürlük / izlenebilirlik ve şifreli trafikte dahil olmak üzere üstün performans sağlar.

FortiGate çözümleri, bulut uygulamalarına, IoT cihazlarına otomatik görünürlük sağlar ve kurumsal ağın uçtan uca topoloji görünümünü otomatik olarak keşfeder.

Yeni nesil FortiOS platformu ile gelen Security Fabric mimarisi; tüm saldırı yüzeyi boyunca uçtan uca güvenlik, farkındalık ve otomatik güvenlik çözümü sağlamaktadır. Security Fabric, daha fazla iş yükü ve veri eklendiğinde güvenliğin dinamik olarak genişlemesine ve uyum sağlamasına izin verir. FortiGate çözümleri, Security Fabric Mimarisinin temeli olup, diğer Fortinet güvenlik ürünleri ve Fabric Ready Partner çözümleriyle sıkı bir şekilde bütünleşerek görünürlük ve kontrol yoluyla güvenliği arttırır.