[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

03

Eki

}

Kapsamlı Email Güvenliği

FortiMail

FortiMail donanım ve sanal cihazları, küçük işletmelerden, telekom şirketlerine, servis sağlayıcılara ve büyük işletmelere kadar uzanan her boyuttaki kuruluş için kendini kanıtlamış, güçlü e-posta güvenlik platformlarıdır. En yoğun ve karmaşık mesajlaşma sistemleri için amaca yönelik olarak tasarlanmış olan FortiMail cihazları Fortinet'in spam, kötü niyetli yazılım ve diğer mesaj kaynaklı tehditlere karşı ağ koruması sağlama konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimini kullanmaktadır.

FortiMail, e-posta sistemlerinizin tehdit dağıtım sistemlerine dönüşmesini engeller. Gelen trafik filtreleme teknolojisi spam ve kötü niyetli yazılımları, bunlar ağınızı tıkamadan ve kullanıcıları etkilemeden filtreler. Giden trafik denetim teknolojisiyle mobil trafik dahil olmak üzere giden spam ve kötü niyetli yazılımları engelleyerek diğer antispam ağ geçitlerinin kullanıcılarınızı kara listeye almasını önler.

Fortimail Tehdit Önleme Güçlü antispam ve antimalware'e ek olarak, salgın (outbreak) koruma, içerik devre dışı bırakma ve yeniden yapılandırma, sandbox analizi, kimliğe bürünme tesbiti (impersonation) ve diğer gelişmiş teknolojilerle istenmeyen toplu e-posta, fidye yazılımı, riskli e-postaları ve hedefli saldırıları durdurur.

Veri Koruması Güçlü veri kaybı önleme, kimlik temelli e-posta şifreleme ve arşivleme, hassas bilgilerin yanlışlıkla kaybolmasını önler, kurumsal ve sektörel düzenlemelere uyumu sağlar.

Security Fabric Entegrasyonu Fortinet ürünleriyle ve üçüncü taraf bileşenleriyle yapılan entegrasyonlar, müşterilerin Indicators of Compromise - IOC'leri Security Fabric üzerinden paylaşarak güvenlik konusunda temkinli bir yaklaşım benimsemelerine yardımcı olur.