[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

18

Haz

}

IBM

Power Sunucular
Açık sistem teknolojileriyle oluşturulmuş IBM® Power System™ sunucuları, iş yürütme uygulamalarının verimli bir şekilde devreye alımının yanı sıra, sağlam veritabanı ve ara katman yazılımı uygulamaları için son derece güvenli bir mimari de sağlar.

Depolama Sistemleri
IBM Flash Depolama
Ultra düşük gecikme süresi, uygun maliyet, operasyonel verimlilik ve görev açısından kritik öneme sahip güvenilirlik, her ürünün yerleşik özellikleridir. Dayanıklılık, performans ve sıkıştırma özellikleri garanti kapsamındadır ve IBM, genişletilmiş destek ve bakım sunar.

Hibrit Depolama
IBM hibrit depolama çözümleri, sektör lideri Flash depolama teknolojisi de dahil olmak üzere optimize edilmiş çeşitli depolama ortamlarını kullanır. Bu hibrit sistem yapılandırmaları, tek bir çözümde en yüksek performansı ve en iyi ekonomiyi sağlar. IBM depolama sistemleri, neredeyse sınırsız hibrit yapılandırma seçenekleri sunarak depolama çözümünüzü iş gereksinimlerinize göre uyarlamanızı sağlar.

Manyetik Bant Depolama
Güvenilir veri koruması, uzun vadeli saklama, ölçeklenebilir, dayanıklı ve enerji tasarrufludur. Diğer ortamlardan daha cazip oranda daha düşük bir maliyet sunar.

Depolama Alanı Ağları (SAN)
Veri akışınız yalnızca ağ bağlantılarınızın izin verdiği kadar hızlıdır. Daha fazla veri taşımak için ağların ölçeklenmesi gerekir. IBM SAN çözümleri; sanallaştırma, hibrit çoklu bulut ve büyük veri gereksinimlerini destekler.