[ esc ] 'ye Basın ya da Tıklayın+

19

Haz

}

ExaGrid

En iyi veri tekilleştirme düzeyini sağlar ve 6x fazla yedekleme (backup) performansı ve 20x’e kadar geri yükleme (restore) ve anlık restore (instance recover) performansı sağlayacak şekilde veri tekilleştirmesi uygular. ExaGrid, yedekleme işlemlerinin herhangi bir inline deduplication işlemi olmadan doğrudan diske yüklenebileceği benzersiz bir alana sahiptir. Yedeklemeler bu nedenle çok hızlıdır. Veri tekilleştirme ve offsite replikasyon, yedeklerle paralel olarak gerçekleşir ve her zaman ikinci sıra önceliği oldukları için yedekleme işlemlerini hiçbir zaman engellemez.
 
Veeam ve ExaGrid; gelişmiş veri koruması, kurtarma ve Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için Hiper Erişilebilirlik sağlamak üzere güçlerini birleştiriyor. ExaGrid EX Serisi yedekleme hedefleri, veri tekilleştirme yapılmamış iniş bölgesi ve Veeam Hızlandırılmış Data Mover içerir. Böylece Veeam yedeklemelerini ve Instant VM Recovery® işlemlerini standart veri tekilleştirme hedeflerine kıyasla 3 kata kadar daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Veeam yazılım çözümleri ExaGrid yedekleme hedefi teknolojisiyle bir araya geldiğinde en hızlı tam sistem geri yüklemeleri ve teyp kopyaları sağlamakla kalmaz, bunun yanı sıra Instant VM Recovery, SureBackup® ve Veeam DataLabs™ gibi Veeam özelliklerini de destekler.
 
Benzersiz/iniş bölgesi ve entegrasyon
- Veri tekilleştirmeye gerek duymadan verilerinizi diske yazabilirsiniz
- En son geri yükleme noktalarının tamamında veri tekilleştirme gerçekleştirilmemiştir
- Yoğun bilgi işlem gerektiren veri tekilleştirme yükünden kurtulmanızı sağlar
- Eski geri yükleme noktalarındaki verileri tekilleştirir
- Veeam Data Mover desteği sunar

Avantajlar

- Standart veri tekilleştirme gereçlerine kıyasla yedekleme verileri çok daha hızlı işlenir
- Veri işleme sürecini yavaşlatan veri tekilleştirme işlemleri yoktur
- Daha kısa yedekleme penceresi sunulur
- Daha hızlı geri yükleme yapılır ve Instant VM Recovery® desteği vardır